Droga Krzyżowa ulicami Lanckorony

2016-03-11

Nasza droga rozpoczęła się od kaplicy cmentarnej i wiodła ulicą Świętokrzyską, Czarnieckiego, Zamkową aż na wzgórze zamkowe. Tam przy XII stacji odśpiewaliśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Rozważania Drogi Krzyżowej czytali przedstawiciele służby zdrowia, młodzieży, sportowców, samorządowców, koła gospodyń wiejskich, róż różańcowych i nauczycieli. Dziękujemy wszystkim tym, dzięki którym mogliśmy przeżyć na modlitwie ten czas łaski. Szczególnie dziękujemy strażakom i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy nie wystraszyli się pogody, pory dnia i znaleźli czas, by towarzyszyć Chrystusowi na Jego Lanckorońskiej Golgocie. Bóg zapłać !